Niedziela, 05.05.2024
Imieniny: Irydy, Tamary, Waldemara

Aktywna Zima 2019 z MOSiR-em - podsumowanie
28-02-2019

Jak co roku ferie zimowe były bogate w ofertę zajęć oraz wycieczek, które Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach przygotował w ramach akcji „Aktywna Zima 2019”.

Jeszcze przed rozpoczęciem ferii odbyły się zawody w jeździe szybkiej na lodzie, które były zapowiedzią tego co miało wydarzyć się w ferie. W zawodach wzięło udział 61 uczestników w różnych kategoriach wiekowych. Impreza została zorganizowana z pomocą Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej POPP „Art”.

Od 11.02 przez dwa tygodnie dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach nauki jazdy na łyżwach, nauki pływania oraz grach i zabawach z elementami judo. Łącznie z oferty szkółek skorzystało 78 osób. W każdej z utworzonych grup dzieci poczyniły bardzo duże postępy i uczyniły to z wielką radością. W czasie ferii zorganizowane zostały również turnieje gier zespołowych: koszykówki, siatkówki oraz piłki nożnej. Łącznie do rywalizacji przystąpiło w nich 140 osób.

Więcej informacji oraz realcję zdjęciową znajdziesz tutaj.

MOSiR, ŁP