Niedziela, 28.04.2024
Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa

OBROKI Basket Cup w Czechowicach-Dziedzicach
23-05-2019

W sobotę 25 maja sekcja koszykówki Miejskiego Klubu Sportowego Czechowice-Dziedzice organizuje I Międzynarodowy Turniej Koszykówki „OBROKI Basket Cup 2019” dla dziewcząt z rocznika 2007 i młodszych. Imprezę objął patronatem Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

Na parkiecie hali Szkoły Podstawowej nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach będziemy mogli zobaczyć zaproszone zespoły z Polski i Czech:

• MKS Czechowice-Dziedzice (gospodarze)
  • UKS Orlik Ujazd (województwo łódzkie)
  • BK Frydek Mistek (Czechy)
  • Basket Ostrava (Czechy)

Turniej będzie rozgrywany systemem każdy z każdym, czyli czeka nas aż 6 ciekawych i zaciętych pojedynków. Pierwszy mecz zostanie rozegrany o godzinie 9.00, po którym o 10.00 nastąpi oficjalne rozpoczęcie turnieju. Zakończenie zmagań wraz z wręczeniem nagród przewidziane jest na godzinę 16.15. Szczegółowy harmonogram znajduje się na plakacie.

Głównym sponsorem turnieju jest Śląski Rynek Hurtowy OBROKI.