Niedziela, 28.04.2024
Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa

Powiatowy przewodnik o dostępnych formach opieki zdrowotnej dla osób z zaburzeniami psychicznymi
29-08-2019

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej po raz kolejny przygotowało „Przewodnik o lokalnie dostępnych formach opieki zdrowotnej, pomocy społecznej i aktywizacji zawodowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi w powiecie bielskim”.

Przewodnik ten oraz przygotowana równocześnie ulotka o dostępnych formach pomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi to publikacje, które zawierają zaktualizowane informacje dotyczące opieki zdrowotnej i pomocy instytucjonalnej z jakiej mogą korzystać mieszkańcy powiatu bielskiego z doświadczeniem choroby psychicznej, jak również osoby szukające informacji w celu pomocy osobom bliskim, rodzinie i znajomym.

Materiały przybliżają informacje o dostępnych formach pomocy oraz zawierają dane teleadresowe placówek oraz instytucji, do których można zwrócić się o pomoc w różnych trudnych sytuacjach życiowych.

Zachęcamy do zapoznania z niniejszymi materiałami - w załącznikach.