Ważne!

Regulacja gospodarki wodno-ściekowej - etap 2:
Warto wiedzieć

Przydatne linki

Zawodniczka MKS Czechowice-Dziedzice z brązowym medalem Grand Prix Polski w tenisie stołowym!
grafika
17-01-2020

Emilia Twardawa - tenisistka stołowa MKS Czechowice-Dziedzice, wywalczyła w miniony weekend w Zielonej Górze trzecie miejsce w Grand Prix Polski w kategorii żaczek.

Emilia w drodze do półfinału zwyciężyła we wszystkich 6 pojedynkach tracąc tylko 2 sety.

W meczu półfinałowym uległa 3:0 (11:9, 12:10, 11:9), rozstawionej z nr 1 reprezentantce województwa dolnośląskiego.

Do turnieju głównego z udziałem 128 zawodników zakwalifikowało się, aż 6 zawodników MKS Czechowice-Dziedzice, który był najliczniej reprezentowanym klubem w GP Polski.