Poniedziałek, 29.04.2024
Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

Opłata za korzystanie zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych - komunikat
30-01-2020

Przypominamy, że opłatę za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych, należy dokonać w kasie Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, do piątku (31.01.2020 r.) do godz. 13.30 lub przelewem na rachunek Gminy Czechowice-Dziedzice, Pl. Jana Pawła II 1; 43-502 Czechowice-Dziedzice.

PKO Bank Polski S.A. Oddział w Czechowicach-Dziedzicach

Nr 68 1020 1390 0000 6802 0024 9680

Ponadto, również do 31.01.2020 r., do godz.13.30, należy złożyć w Urzędzie Miejskim oświadczenie o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w 2019 roku w punkcie sprzedaży napojów alkoholowych.

W przypadku, gdy przedsiębiorca nie złoży w Urzędzie Miejskim oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w terminie do 31 stycznia zachowuje zezwolenia pod warunkiem uiszczenia opłaty dodatkowej w wysokości 30% opłaty podstawowej za zezwolenia.

Natomiast, jeśli przedsiębiorca nie wniesie opłaty lub nie wniesie jej w pełnej wysokości (niedopłata nawet o 1 gr), zezwolenia może zachować wyłącznie po wniesieniu raty opłaty wraz z dodatkową opłatą w wysokości 30% opłaty rocznej należnej Gminie za użytkowanie tych zezwoleń.

Osoby, które nie zdążą dokonać opłaty w godzinach pracy Urzędu Miejskiego, mają możliwość wnieść ją bezpośrednio na rachunek Gminy Czechowice-Dziedzice Pl. Jana Pawła II 1; 43-502 Czechowice–Dziedzice.

PPU/UM, ŁP