Poniedziałek, 29.04.2024
Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty
Dodaj obiekt
Jeżeli uważasz, że na planie zabrakło istotnego i ważnego miejsca zaproponuj jego opis, i wskaż lokalizację.

Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Adres:
Miasto:
www:
Legionów 145
43-502 Czechowice-Dziedzice
mosir.czechowice-dziedzice.pl
Otwarty do zwiedzania
  • stadion piłkarski o wymiarach 105x72 m z krytą trybuną, dysponuje 2021 miejscami siedzącymi na krytej trybunie, podzielonej na sektory z miejscami dostosowanymi dla osób niepełnosprawnych
  • bieżnię żwirowa 400 m,
  • boisko rezerwowe 100x60 m,
  • pole do rzutu kulą,
  • skocznia w dal.
Stadion posiada zaplecze w postaci Hotelu (54 miejsca noclegowe, kawiarnia z mini restauracją) oraz ogromny parking na którym organizowane są rajdy samochodowe KJS. Dookoła stadionu rozciągają się tereny leśne z ogródkiem jordanowskim dla dzieci. Na stadionie organizowane są imprezy nie tylko sportowe, ale również muzyczne, takie jak Dni Miasta w miesiącu sierpniu czy też Sport Music Festival w czerwcu. Nad centralnym sektorem góruje budka spikera, zaś u jego dołu znajduje się wyjście dla zawodników. Co ciekawe, na stadionie istnieją dwie „klatki” dla kibiców gości – umieszczone są one po przeciwnych stronach trybuny. Całość, oddzielona jest od płyty boiska ponad dwumetrowym płotem.
WYPOWIEDZ
SIĘ