Czwartek, 18.04.2024
Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Warsztaty: sport i rekreacja w Gminie Czechowice-Dziedzice
30-10-2013

Od czerwca do września bieżącego roku prowadzone były na terenie naszej Gminy badania potrzeb i preferencji w obszarze sportu i rekreacji. Przebadano ponad dwa tysiące mieszkańców, w tym m.in. zarządzających klubami sportowymi, trenerów, przedsiębiorców, uczniów i dyrektorów szkół. Badania stanowią część prac nad diagnozą stanu sportu i rekreacji w Gminie, będącą punktem wyjścia do dalszych rozważań nad kierunkami rozwoju Czechowic-Dziedzic w badanym obszarze.

We wtorek 5 listopada br., w godz. 14:00-17:00 odbędzie się publiczna prezentacja wyników badań oraz debata na temat problemów i kierunków dalszych działań w obszarze sportu i rekreacji na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt z Panem Błażejem Budnym w Wydziale Strategii, Rozwoju i Promocji, tel. 32/2147168, email: do dnia 4 listopada br. do godz. 9:00. Szczególnie zapraszamy osoby pragnące podzielić się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami mogącymi poprawić dostępność i jakość usług w zakresie sportu i rekreacji na terenie naszej Gminy. W przypadku kontaktu poprzez pocztę elektroniczną konieczne jest pozostawienie imienia, nazwiska i numeru telefonu do kontaktu. Korespondencja pozbawiona tych elementów nie będzie rozpatrywana. Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy!