Sobota, 27.04.2024
Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Konkurs fotograficzny "Wieś województwa śląskiego okiem obiektywu"
30-06-2014

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Śląskiego informuję, iż w ramach Planu Działania Sekretariatu Regionalnego KSOW Województwa Śląskiego na lata 2014-2015 został ogłoszony konkurs fotograficzny „Wieś województwa śląskiego okiem obiektywu”.

Celem konkursu jest promowanie walorów kulturowych i przyrodniczych śląskiej wsi oraz „dobrych praktyk” służących zrównoważonemu rozwojowi obszarów wiejskich. Adresatami konkursu są osoby fizyczne, które amatorsko lub profesjonalnie zajmują się fotografią i są zameldowane na terenie województwa śląskiego. Nadesłane zdjęcia będą oceniane w trzech kategoriach: tradycja, krajobraz oraz „dobre praktyki” w zakresie rozwoju śląskiej wsi. Dla laureatów nagrodzonych zdjęć Sekretariat Regionalny KSOW Województwa Śląskiego ufunduje nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia należy składać do dnia 31 sierpnia br. Zdjęcia nadesłane po wyznaczonym terminie nie będą brały udziału w konkursie. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do dnia 31 października 2014 r.

KSOW, PM