Poniedziałek, 29.04.2024
Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

Wiesław Czaja wyróżniony przez Prezydenta RP!
30-10-2014

Medaliści Mistrzostw Świata w siatkowce z 2014 odebrałi z rąk prezydenta RP Bronisława Komorowskiego odznaczenia państwowe. W uroczystości udział wzięli także złoci medaliści MŚ w Meksyku. Wśród nich Wiesław Czaja, obecny trener MKS MTS Winner Czechowice-Dziedzice.

28 października 1974 roku minęło 40 lat od wielkiego sukcesu, jakim było zdobycie tytułu Mistrzów Świata w siatkówce przez kadrowiczów ternowanych przez legendarnego selekcjonera Huberta Wagnera. Na powtórzenie tego sucesu czekaliśmy cztery dekady.

W poniedziałek 27 października Prezydent wręczył siatkarzom albumy "25 lat wolnej Polski", z pamiątkowym wpisem. Wśród zaproszonych mistrzów był obecny trener MKS MTS Winner Czechowice-Dziedzice Wiesław Czaja. Gratulujemy!