Środa, 24.04.2024
Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

MOSiR zaprasza na kąpielisko! Uwaga - przerwa techniczna na basenie Wodnik
30-05-2016

Już w najbliższą środę, 1 czerwca, otwarte zostanie kąpielisko miejskie działające przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Wzorem lat ubiegłych, czechowickie kąpielisko miejskie będzie czynne do 31 sierpnia. Bez zmian pozostają godziny otwarcia obiektu: w tygodniu 10.00-20.00, weekendy i święta 9.00-20.00.

Oferta kąpieliska miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach:

• Basen duży sportowo-rekreacyjny - część sportowa 13x25 m, głębokość 120~180 cm - możliwość rozgrywania zawodów.
  • Brodzik dla dzieci wraz z placem zabaw i grzybkiem-kurtyną wodną oraz brodzik wraz z dwoma zjeżdżalniami o długości 46 i 68 m.
  • Zaplecze sanitarno-higieniczne, przebieralnie i indywidualne szafki ubraniowe.
  • Duży kompleks gastronomiczny.
  • Wypożyczalnia sprzętu do rekreacji na kąpielisku.
  • MOSiR honoruje karty Rodzina 3+, zgodnie z Programem obowiązującym na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice.

***

Uprzejmie informujemy, że z powodu prac remontowo – konserwacyjnych, w dniach od 6 do 19 czerwca br. basen Wodnik będzie nieczynny.

Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy po przerwie!

MOSiR/ŁP