Czwartek, 09.05.2024
Imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola

19-06-2018

Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Czechowicach-Dziedzicach serdecznie zaprasza mieszkańców na XXXVIII Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze o puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic, które odbędą się w sobotę 23 czerwca 2018 roku od godz. 9.00, na stadionie MOSiR w Czechowicach Dziedzicach.

Drużyny będą rywalizować o puchar przechodni Burmistrza za najlepszy czas osiągnięty w ćwiczeniu bojowym - w grupie A seniorów mężczyzn oraz o najlepsze miejsce w łącznej klasyfikacji za wyniki osiągnięte w biegu sztafety pożarniczej oraz wykonanym ćwiczeniu bojowym - wszystkie drużyny, każda w swojej kategorii.

Zawody mają na celu wyłonienie najlepszych drużyn pożarniczych w danej kategorii, które będą reprezentować Gminę Czechowice-Dziedzice na szczeblu powiatowym.

Podczas zawodów zostanie przekazany sprzęt ratowniczy zakupiony przez Gminę Czechowice-Dziedzice na rzecz gminnych jednostek OSP – współfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości.

OSP, ŁP