Czwartek, 16.05.2024

Komunikat inwestora. W sprawe budowy hali w Czechowicach-Dziedzicach
Załączniki:
07-01-2020

Komunikat firmy 7R w sprawie inwestycji polegającej na budowie hali magazynowo-produkcyjno-biurowej w Czechowicach Dziedzicach (na działkach nr 2078/100, 2078/101, 2078/102, 2078/104 obręb 0001) przy drodze krajowej nr 1 pomiędzy ulicami Cicha a Kopernika.

Uprzejmie informujemy, że wobec nie otrzymania do dnia dzisiejszego stanowisk RDOŚ i Sanepid w sprawie raportu odziaływania na środowisko przedmiotowej inwestycji, zmuszeni jesteśmy do przesunięcia kolejnych konsultacji społecznych. Spotkanie chcemy zorganizować bezzwłocznie po otrzymaniu w.w. stanowisk, co prognozujemy na drugą połowę stycznia br.

O szczegółowym terminie i miejscu spotkania poinformujemy w kolejnym zawiadomieniu.

7R, ŁP