Środa, 15.05.2024
Imieniny: Dionizego, Nadziei, Zofii

Komunikat Wydziału Architektury i Urbanistyki. W sprawie wyłożenia projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
Załączniki:
19-03-2020

Wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obszaru Gminy Czechowice-Dziedzice, obejmującej tereny w rejonie ,,Stawu Kopalniak” i ,,Stawu Pław Dolny”, wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, zostaje przedłużone do dnia 30 kwietnia 2020 r.

O ww. wyłożeniu informowaliśmy na naszej stronie internetowej obwieszczeniem w dniu 06.03.20120 r., w którym koniec wyłożenia planowany był na dzień 14.04.20120 r.

Zmianie ulega również termin dyskusji publicznej - z dnia 26 marca 2020 r., na dzień 30 kwietnia 2020 r.

Z całością dokumentacji można zapoznać się na stronie internetowej urzędu BIP.

Zgodnie z art. 18 ust. 1 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, każdy kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie miejscowego planu może wnieść uwagi. Uwagi należy składać na piśmie do Burmistrza Czechowic-Dziedzic z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do 15 maja 2020 r. Druk uwag do pobrania w ww. zakładce.

Informacja o wyżej wymienionej zmianie terminów zostanie podana w ogłoszeniach i obwieszczeniach:

• do wszystkich radnych
  • na stronie internetowej urzędu www.czechowice-dziedzice.pl,
  • na stronie internetowej urzędu BIP www.bip.czechowice-dziedzice.pl
  • w prasie (Dziennik Zachodni - data publikacji 20.03.2020 r.)
  • do przewodniczącego osiedla (gabloty osiedlowe - informacyjne)
  • zostanie umieszczona w gablocie informacyjnej przed wejściem do urzędu

W związku z zamknięciem  budynku Urzędu Miejskiego dla osób z zewnątrz spowodowanej stanem wyższej konieczności informuję, że jeżeli są osoby, które chciałyby osobiście zapoznać się z dokumentacją w formie  papierowej prosimy o kontakt telefoniczny z wydziałem Architektury i Urbanistyki. Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym można będzie to zrobić osobiście, w Wydziale Architektury i Urbanistyki.

Nr telefonu, pod którym można umówić spotkanie w Wydziale Architektury i Urbanistyki: 32 214-71-34

UA/UM, ŁP