Poniedziałek, 29.04.2024
Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

Komunikat PWiK. Utrudnienia w centrum miasta
11-05-2015

W związku ze zbliżającą się budową ronda na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Mickiewicza, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Czechowicach-Dziedzicach Sp. z o.o. przystępuje do przekładek najgłębiej przebiegającej sieci wodociągowej, kolidującej z rozpoczynaną inwestycją.

Prace ruszają w poniedziałek 11 maja. Przekładce podlegać będą rurociągi magistralne o średnicy 200 i 300mm oraz rozdzielcze o średnicy 110 i 63mm. Prace wykonywane będą w obrębie chodników, co spowodować może utrudnienia w ruchu pieszych. Mogą też wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu pojazdów.

- Za utrudnienia wszystkich przepraszamy. Szczegółowe informacje dotyczące prowadzonych prac uzyskać można pod nr telefonu 32-215-37-17, lub w siedzibie naszego przedsiębiorstwa – mówi Andrzej Rzepka, prezes PWiK w Czechowicach-Dziedzicach.

PWiK/ŁP