Przydatne linki

Kolejne sukcesy zawodników MKS!
grafika
19-09-2013

W rozgrywanych w dniach 13-15 września br. w Racicach (Republika Czeska) w Pucharze Nadziei Olimpijskich zawodnik MKS Czechowice Mateusz Borgieł wraz ze swoim kolegą z reprezentacji Polski Łukaszem Piochaczem zdobył dwa brązowe medale. W regatach startowało 448 zawodników z 22 krajów. Medale zostały wywalczone w konkurencji C2 na dystansie 1000 i 500 metrów.

Z kolei w dniu 14 września br. w Krakowie rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Zawody były bardzo licznie obsadzone, a nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze zdobywając dwa brązowe medale - Piotr Morawski i Dawid Byrdek w K-2 -miejsce 3 na 2000 m
Szymon Jaworski i Kamil Karpeta w C-2 miejsce 3 na 2000 m.