Piątek, 17.05.2024
Imieniny: Brunony, Sławomira, Wery

I Miejsce w Miejskich i Powiatowych Zawodach Piłki Nożnej chłopców z Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie
07-11-2013

11 października br. w Czechowicach-Dziedzicach rozegrane zostały miejskie zawody piłki nożnej szkół średnich chłopców w ramach "Licealiady" na obiekcie "ORLIK" należącym do czechowickiego liceum. Do walki stanęły LO "Skłodowska" (trener Tomasz Mańka), ZS Silesia (trener Tomasz Zużałek) oraz ZSTiL (trener Przemysław Kalinowski). I miejsce wywalczyła drużyna LO. Miejsce II zajeła reprezentacja ZS Silesia, a miejsce III - ZSTiL.

Wyniki:

• LO-ZSTiL 10:5
  • LO-ZS Silesia 8:1
  • ZSTiL-ZS Silesia 3:10

Z kolei 24 października br. rozegrane zostały powiatowe zawody piłki nożnej szkół średnich chłopców w ramach "Licealiady". Zawody ponownie rozegrano na obiekcie "ORLIK" należącym do czechowickiego LO. Piłkarze "Skłodowskiej" ponownie wywalczyli po zaciętej walce I miejsce. Najlepszym zawodnikiem drużyny LO okazał się Paweł Jurek z kl. 3C.

Wyniki:

• LO-ZS Silesia 2:2
  • ZS Silesia-SMS Szczyrk 3:2
  • LO-SMS Szczyrk 5:1

Tym samym reprezentacja czechowickiego "Ogólniaka" zagra na zawodach rejonowych.

T.M./LO MSC