Poniedziałek, 29.04.2024
Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

Przewodnik dla osób z zaburzeniami psychicznymi
Załączniki:
13-02-2014

Wydział Zdrowia Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej wydał przewodnik po dostępnych formach opieki zdrowotnej, pomocy społecznej i aktywizacji zawodowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi w powiecie bielskim.

Przewodnik ma na celu przybliżenie mieszkańcom powiatu informacji o dostępnej pomocy - zarówno społecznej, medycznej czy zawodowej - i ma stanowić źródło informacji o podmiotach świadczących usługi dla osób z zaburzeniami psychicznymi na terenie Miasta Bielska-Białej i Powiatu Bielskiego. Jest w nim mowa o ośrodkach pomocy społecznej i placówkach psychiatrycznej opieki zdrowotnej funkcjonujących na terenie powiatu, orzekaniu o niepełnosprawności i niezdolności do pracy, a także o poradnictwie psychologiczno-pedagogicznym, zawodowym oraz o aktywizacji zawodowej.

Zapraszamy do zapoznania się z przewodnikiem (w załączniku).

OPS, PM