Czwartek, 25.04.2024

Gala Sportu 2015. Poznaliśmy Sportową Indywidualność ubiegłego roku
27-03-2015
27-03-2015

W czwartek 26 marca odbyło się podsumowanie ubiegłego roku w czechowickim sporcie - Gala Sportu 2015. Na uroczystości, która tym razem odbyła się w Szkole Podstawowej nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach, podsumowane zostały osiągnięcia czechowickich sportowców w sporcie szkolnym, drużynowym i indywidualnym.

Sportową Indywidualnością roku 2014 wybrano – podobnie jak przed rokiem - Pawła Wawrzyczka.

z1

Nagrodzono nie tylko samych sportowców, ale i stojących za ich sukcesami trenerów. Puchary, pamiątkowe statuetki i gratulacje nagrodzeni odebrali z rąk Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta i Przewodniczącego Rady Miejskiej Damiana Żelaznego. W związku z 50-leciem pracy trenerskiej, specjalną nagrodą uhonorowany został Jan Kobędza, trenujący czechowickich lekkoatletów od lat 90-tych minionego stulecia.

z2

Na czwartkowej uroczystości nie zabrakło akcentów sportowych i artystycznych, w wykonaniu młodzieży z SP 4 oraz Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Jak na Galę Sportu przystało, zaprezentowali się młodzi, czechowiccy sportowcy. Goście Gali mogli więc zobaczyć pokaz nowatorskich metod treningu oraz podziwiać umiejętności zawodników sekcji tenisa stołowego MKS Czechowice-Dziedzice.

z3

Nagrody i wyróżnienia przyznane przez Kapitułę Gali Sportu 2015

• Wyróżnienie za 50-lecie pracy – Jan Kobędza – trener lekkoatletyki
  • Sportowa Indywidualność Roku 2014 – Paweł Wawrzyczek - judo