Piątek, 26.04.2024
Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Uwaga przedsiębiorcy! Kongres Firm Rodzinnych w Bielsku-Białej
24-04-2015

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej zaprasza przedsiębiorców do udziału w IV Kongresie Firm Rodzinnych.

Kongres Firm Rodzinnych to wydarzenie dedykowane przede wszystkim przedsiębiorcom, którzy na co dzień zmagają się z trudami i wyzwaniami, jakie niesie ze sobą prowadzenie firmy rodzinnej. Organizowany przez bielską RIHiP już po raz czwarty Kongres Firm Rodzinnych odbędzie się 6 maja br. (środa), w Hotelu Dębowiec, zlokalizowanym na terenie spółki ZIAD Bielsko-Biała S.A., w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 220.

Na uczestników czeka cykl sesji wykładowych oraz paneli dyskusyjnych. Gościem honorowym tegorocznego Kongresu Firm Rodzinnych będzie Rafał Sonik. Więcej informacji znajdziesz tutaj.