Niedziela, 28.04.2024
Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa

Sukcesy czechowickich siatkarzy. W siatkówce plażowej
30-06-2015

W czerwcu, w Radlinie, odbył się finał Mistrzostw Śląska Młodzików w siatkówce plażowej. Do turnieju zakwalifikowały się dwie pary reprezentujące Gminę Czechowice-Dziedzice.

Prowadzone przez trenerkę Agatę Krywult pary zajęły: Koziński Marcel/Budny Mikołaj - VII miejsce, Woźniak Kacper/Kasprzyk Jakub - II miejsce i awans do półfinałów Mistrzostw Polski. Obie pary trenują w klubie MKS MTS Winner Czechowice-Dziedzice i są uczniami klasy sportowej w Gimnazjum Publicznym nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach. Jest to, jak do tej pory, największy sukces naszych młodych siatkarzy.

Po zakończeniu roku szkolnego młodzi siatkarze pojechali na obóz Kadry Śląska, na którym przygotowują się do Mistrzostw Polski, które odbędą się w Twardogórze od 4 do 5 lipca, czyli już w najbliższy weekend.