Sobota, 27.04.2024
Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

LGR - konsultacje społeczne nowej Lokalnej Strategii Rozwoju. Możliwe również on line (ankieta)
14-07-2015

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Bielska Kraina” zaprasza na spotkania dotyczące tworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju i analizy SWOT obszaru oraz wypełaniania ankiety za pośrednictwem internetu.

Dobiegł końca okres realizacji Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”, wdrażanego także na obszarze 5 gmin powiatu bielskiego: Bestwiny, Czechowic-Dziedzic, Jasienicy, Jaworza oraz Wilamowic, za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina.

W związku z powyższym, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina przygotowuje się do aplikowania o przyznanie kolejnych środków finansowych w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014-2020 na obszar Bielskiej Krainy. W tym celu rozpoczęła opracowanie nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Stowarzyszenie podkreśla, iż zależy mu na tym, aby wydatkowanie nowych środków unijnych odpowiadało prawdziwym potrzebom mieszkańców. LGR prosi więc o wypełnienie ankiety, dzięki której chciałaby poznać Państwa opinię na ten temat. Ankieta skierowana jest do mieszkańców z obszaru LGR Bielska Kraina tj. Gminy: Bestwina, Czechowice-Dziedzice Jasienica, Jaworze, Wilamowice.

Czas wypełnienia ankiety nie powinien przekroczyć 15 minut. Ankietę znajdziesz tutaj

***

Spotkania, dla osób chcących wziąć udział w konsultacjach osobiście, odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka "Bielska Kraina" ul. T. Regera 81, 43-382 Bielsko-Biała. Więcej informacji na stronie LGR.