Bieg Przełajowy im. św. Andrzeja Boboli. Tłumy biegaczy na stadionie MOSiR-u
grafika
16-05-2016
13
16-05-2016

430 uczestników stanęło na starcie XIV Biegu im. Św. Andrzeja Boboli w Czechowicach-Dziedzicach.

Biegi terenowe im. Św. Andrzeja Boboli odbyły się w sobotę 14 maja na terenach wokół Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach. Impreza wystartowała o godzinnie 10.00. Dzieci i młodzież z poszczególnych roczników – od najmłodszych, do najstarszych, podzielone były na kategorie wiekowe. Wraz w wiekiem uczestników rósł dystans trasy.

W każdej konkurencji została wyróżniona najlepsza szóstka, kóra - z rąk Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Damiana Żelaznego - otrzymała pamiątkowe medale oraz dyplomy.

foto

W generalnej klasyfikacji, największą liczbę punktów zdobyła Szkoła Podstawowa nr 3 w Czechowicach - Dziedzicach.

Gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale wszystkim uczestnikom wspaniałej, biegowej imprezy. Tabela wyników obok tekstu.