Czwartek, 09.05.2024
Imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola

Memoriał im. Henryka Puzonia jednak się odbędzie, i to ze zdwojoną siłą!
12-08-2016

Pomimo zapowiedzi o odwołaniu, X Międzynarodowy Memoriał Henryka Puzonia oraz Bieg Koroną Jeziora Goczałkowiciego odbędzie się ze zdwojoną siłą. Organizatorzy tegorocznej edycji, postanowili przeprowadzić zawody w formie dwudniowej.

24 września odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży na stadionie w Zabrzegu, natomiast tradycyjny Bieg Koroną Jeziora Goczałkowickiego oraz Canicross na dystansie 10,5 km, zostanie rozegrany 25 września. Nowością w biegu głównym będzie elektroniczny pomiar czasu.

Zapisy czynne są do 4 września.

Wszelkie szczegóły dostępne na stronie internetowej biegu: www.memorialhenrykapuzonia.pl

MOSiR, PM