Wtorek, 14.05.2024
Imieniny: Bonifacego, Julity, Macieja

Czy Czechowice-Dziedzice znają język angielski? Wielki Test już niebawem...
03-11-2016

BEST Centrum Języków Obcych zaprasza wszystkich mieszkańców Czechowic-Dziedzic do udziału w czwartej edycji Wielkiego Testu Języka Angielskiego (WTJA).

Czechowicka edycja ogólnopolskiej imprezy odbywa się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta. Test odbędzie się w niedzielę 20 listopada o godzinie 11.00 w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach.

Wielki Test Języka Angielskiego to wydarzenie edukacyjne, dzięki któremu mieszkańcy wielu miast Polski będą mogli bezpłatnie sprawdzić swój poziom znajomości języka angielskiego i wspólnie z wszystkimi uczestnikami Wielkiego Testu walczyć o jak najlepszy wynik swojego miasta w skali całej Polski. Partnerem Ogólnopolskim WTJA jest amerykańska firma Educational Testing Service (ETS Global) – największa na świecie, niezależna, globalna organizacja zajmującej się testowaniem i oceną znajomości języków obcych.

ETS udostępni fragmenty swoich cenionych na świecie testów – TOEIC oraz TOEFL Junior®. Uczestnicy wydarzenia będą rozwiązywać test wielokrotnego wyboru w odpowiednim dla siebie wariancie: test dla dzieci w wieku 8-12 lat, 13-17 lat, lub dla osób 18+.

Tegoroczna edycja jest dla BEST Centrum Języków Obcych szczególnie ważna, gdyż Centrum zostało Organizatorem Wielkiego Testu Języka Angielskiego w aż pięciu śląskich miastach: w Czechowicach-Dziedzicach, Tychach, Bielsku-Białej, Bieruniu i Pszczynie.

- W edycji 2014 wzięło udział 77 szkół językowych z całej Polski i 7500 osób, które średnio uzyskały wynik B1+, mamy nadzieję, iż z Państwa pomocą w tym roku zainteresowanie WTJA będzie równie duże, a nasze miasto osiągnie jeden z najlepszych wyników w Polsce, zarówno pod względem frekwencji jak i uzyskanego poziomu językowego w skali CEFR (A1, A2, B1, B2, C1 lub C2) – mówią organizatorzy Testu.

Zapisy na WTJA w naszym mieście trwają już się rozpoczęły i potrwają do wyczerpania miejsc. Zapisać można się przez stronę www.MiastoCzechowiceDziedzice.ZnaAngielski.pl.

Uczestnik Testu bezpłatnie sprawdzi swoje kompetencje językowe, a także otrzyma wynik wraz z opisem na skali CEFR. Ponadto będzie mógł wygrać atrakcyjne nagrody i rabaty w różnych punktach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Wielskim Teście Języka Angielskiego. Udowodnijmy, że miasto Czechowice-Dziedzice zna angielski!

BEST, ŁP