Piątek, 29.03.2024
Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Majówka na Lipowcu za nami
26-05-2017

W sobotę 20 maja, Zarząd Osiedla Południe, dyrekcja i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 zorganizowali Majówkę na Lipowcu.

Gości przywitał Burmistrz Czechowic-Dziedzice Marian Błachut. Następnie na scenie zaprezentowały się dzieci z Publicznego Przedszkola nr 3. O 15.00 zagrał zespół Three Generations, dwukrotnie wystąpił zespół Servoos. Uczniowie szkoły też mieli okazję wystąpić na scenie. Kamila i Gabriela Olek zaśpiewały piosenkę "Tell him" B. Streisand i Celine Dion, Oliwia Cudnik i Mateusz Kopeć - "Colour of your life" Michała Szpaka. Oba duety zostały nagrodzone w konkursie Piosenki Obcojęzycznej "Euronuty 2017".

Uczniowie z koła teatralnego rozbawili publiczność kabaretem „Czy to może wtorek” (III miejsce w Przeglądzie Grup Artystycznych SAGA 2017). Bardzo duże zainteresowanie wzbudził występ Mażoretek „Perfecto”. Dodatkową atrakcją były dmuchane zamki, zabawy sportowe na trawiastym boisku, gigantyczne bańki mydlane i wiele ciekawych stanowisk (m.in. malowanie twarzy, zaplatanie kolorowych warkoczyków). Imprezie towarzyszyła wyprzedaż garażowa.

Zdjęcia z Majówki na Lipowcu znajdziesz tutaj.

SP nr 3, ŁP