Przydatne linki

Szkoła Podstawowa nr 3 w Ligocie na 5 miejscu w Polsce! W tenisie stołowym
grafika
30-05-2017

W miniony weekend, w Rawie Mazowieckiej, odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. Rewelacyjny występ zanotowali mistrzowie województwa śląskiego - chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ligocie.

Paweł Polok i Michał Gawlas zajęli drużynowo 5 miejsce, doznając w całym turnieju tylko jednej porażki - 3:2 w meczu ćwierćfinałowym, a Michał Gawlas zwyciężył 11 z 12 swoich pojedynków, pokonując m.in. aktualnego wicemistrza Polski młodzików.

foto1

Drużyna dziewcząt z Ligoty – Małgorzata Hebda i Weronika Indeka zajęły w turnieju 11 miejsce. Warto dodać, że nasi reprezentanci byli jednymi z najmłodszych uczestników zawodów, walcząc nawet ze starszymi o trzy lata zawodnikami.

foto2

W turnieju finałowym Mistrzostw Polski uczestniczyło 45 najlepszych drużyn szkolnych ze wszystkich województw.