Piątek, 29.03.2024

Młodzi piłkarze walczyli o Puchar Burmistrza. Turniej w Zabrzegu za nami
25-09-2017
25-09-2017

W sobotę 16 września, na obiekcie sportowym w Zabrzegu odbył się III Turniej Piłkarski Dzieci o Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic.

Drużyny biorące udział: grupa I - rocznik 2006-2007- UMKS Czechowice- Dziedzice, LKS Ligota, LKS Przełom Kaniów, LKS Sokół Zabrzeg; grupa II - rocznik 2008 i młodsi- LKS Ligota , LKS Mazańcowice, Przełom Kaniów, Sokół Zabrzeg.

Klasyfikacja końcowa (rocznik 2006-2007)

• miejsce I - LKS Ligota
  • miejsce II-LKS Sokół Zabrzeg
  • miejsce III- UMKS Czechowice- Dziedzice
  • miejsce IV- LKS Przełom Kaniów

Najlepszy bramkarz w tej kategorii wiekowej: Szymon Wrzoł (Sokół Zabrzeg).

Najlepszy zawodnik: Kamil Waszek (LKS Ligota).

Klasyfikacja końcowa (rocznik 2008 i młodsi)

• miejsce I- LKS Mazańcowice
  • miejsce II- LKS Przełom Kaniów
  • miejsce III-LKS Sokół Zabrzeg
  • miejsce IV- LKS Ligota

Najlepszy bramkarz w tej kategorii wiekowej: Krystian Wróbel (LKS Przełom Kaniów).

Najlepszy zawodnik: Maksymilian Piekarczyk (LKS Mazańcowice).

Organizatorzy turnieju : Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Zarząd LKS Sokół Zabrzeg, Radny Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach Krzysztof Jarczok.

W trakcie zawodów uczestniczy oraz kibice zostali ugoszczeni domowymi wypiekami i ciepłymi napojami. Po meczach na zawodników czekał również ciepły posiłek.

Wręczenia nagród i pucharów dokonali: Marian Błachut Burmistrz Czechowic-Dziedzic, Sołtys Zabrzega Andrzej Puskarczyk oraz Radny Krzysztof Jarczok.

Każdy uczestnik turnieju otrzymał złoty medal.

- Serdecznie dziękuję Burmistrzowi Czechowic-Dziedzic Marianowi Błachutowi za objęcie patronatem turnieju piłkarskiego oraz ufundowanie nagród i pucharów, rodzicom dzieci za przygotowanie domowych wypieków, zaś Państwu Iwonie i Sebastianowi Świeżym za pomoc i zaangażowanie przy przygotowaniu zawodów – dodaje Radny Krzysztof Jarczok.