Czwartek, 25.04.2024
Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

"Razem damy radę" - zagłosuj na Przedszkole Publiczne nr 6!
18-01-2019

Od 21 stycznia do 17 lutego klienci Tesco będą mogli zagłosować na projekt, który według nich będzie najatrakcyjniejszy i najbardziej potrzebnym projektem w okolicy.

W jaki sposób? Wystarczy zrobić zakupy w Tesco, a otrzymany wraz z paragonem żeton wrzucić do urny.

Każdy głos jest ważny, dlatego gorąco zachęcamy Was do głosowania na Przedszkole Publiczne Nr 6 „Zaczarowany Ogród” w Czechowicach-Dziedzicach i projekt „Wymarzony plac zabaw”. Zachęcamy do promocji naszego projektu wśród mieszkańców naszego miasta, rodziny i znajomych.

Dziękujemy!
Przedszkolaki, rodzice i pracownicy Przedszkola Publicznego Nr 6