Czwartek, 02.05.2024
Imieniny: Longiny, Toli, Zygmunta

Podsumowanie cyklu biegowego „Biegiem po zdrowie”- edycja 2018/2019
19-06-2019

8 czerwca dobiegł końca cykl biegowy „Biegiem po zdrowie” - edycja 2018/2019. Tego dnia, po zakończonym, ostatnim XX Biegu Lipowca, podsumowany został cały sezon biegowy.

W edycji 2018/2019 w kolejnych biegach uczestniczyło:

• XXIII Bieg Olimpijczyka- 372 uczestników
  • XII Memoriał im. Henryka Puzonia- 547 uczestników
  • XVI Bieg śladami ks. Józefa Londzina- 448 uczestników
  • XXVII Bieg Niepodległości- 546 uczestników
  • XVII Bieg im. Patrona Miasta św. Andrzeja Boboli- 320 uczestników
  • XXIII Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR- 326 uczestników
  • XX Bieg Lipowca- 440 uczestników

W całym cyklu biegowym wzięła udział rekordowa liczba 2 999 zawodników.

Podczas naszych zawodów nagrodziliśmy prawie 500 zawodników medalami oraz 865 biegaczy nagrodami rzeczowymi. Organizatorami całego cyklu są: MOSiR, Gmina Czechowice-Dziedzice, MKS Czechowice- Dziedzice, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 3 oraz Szkoła Podstawowa w Zabrzegu. Duży wpływ na przeprowadzenie zawodów z tak dużym rozmachem mieli nasi partnerzy na czele ze sponsorem głównym - firmą LOTOS oraz mediami: czecho.pl, Kronika Beskidzka, Gazeta Czechowicka, Radio Bielsko.

Więcej informacji, wyniki i zdjęcia znajdziesz tutaj.

MOSiR, ŁP