Środa, 17.04.2024
Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina

Pojedynek o tytuł „Super Dzieciaka”. Pod patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic
26-06-2019
26-06-2019

W niedzielę 23 czerwca, w ramach projektu Elżbiety Zarębskiej „Pociąg do Stacji Forma”, najmłodsi mieszkańcy naszego miasta spotkali się na Placu Jana Pawła II. Impreza zorganizowana przy wsparciu Gminy Czechowice-Dziedzice odbyła się pod patronatem Burmistrza Mariana Błachuta.

Uczestnicy imprezy rozegrali pięć konkurencji:

• jazdę konną,
  • taniec,
  • Kuchcikowo,
  • zadania straży pożarnej,
  • Go Jump,

a także - po raz drugi - stoczyli pojedynek o tytuł „Super Dzieciaka” oraz Puchar Klubu Sportowego Strong Life.

Super Dzieciakiem 2019 została Zuzanna Szylder. Miejsce drugie zajęła Maja Kuś, zaś trzecie miejsce Nikola Twardawa.

- Wszystkim dzieciom biorącym udział w naszej zabawie na Placu Jana Pawła II bardzo dziękujemy i gratulujemy. Wykazaliście się dużą odwagą, zwinnością, poczuciem rytmu i smaku. Dziękuję również wszystkim osobom, które pomagały w organizacji mocno wyczekiwanej przez dzieciaki stacji „Pociągu do Stacji Forma” - mówi Elżbieta Zarębska.