Piątek, 26.04.2024
Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

"Plan Gospodarki Niskoemisyjnej" - wypełnij ankietę!
03-09-2015

W związku z przystąpieniem Gminy Czechowice-Dziedzice do opracowania „Planu Gospodarki Niskoemisyjnej” (więcej na ten temat tutaj »), który pozwoli zaplanować działania na najbliższe lata na rzecz ochrony i poprawy jakości powietrza na terenie gminy zapraszamy mieszkańców i przedsiębiorców do wypełnienia ankiety.

W przyszłości dzięki posiadanemu opracowaniu gmina będzie mogła uzyskać dofinansowanie na działania zmierzające do osiągnięcia celów pakietu klimatyczno-energetycznego Europy (np. na działania termomodernizacyjne dla budynków użyteczności publicznej, czy np. dofinansowanie montażu kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych dla budynków jednorodzinnych).

Prosimy o wypełnienie ankiety oraz udzielenie odpowiedzi zgodnych ze stanem faktycznym.
Uzyskane informacje są niezbędne do zaplanowania realnych działań na terenie gminy.

Ankiety dla mieszkańców:

Ankiety dla przedsiębiorstw:

W przypadku wypełnienia ankiety w wersji papierowej proszę o jej dostarczenie do Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, plac Jana Pawła II 1.

W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań związanych z ankietą, prosimy o kontakt z panią Katarzyną Budzisz tel. 785 708 808 e-mail: z firmy AT GROUP S.A., z siedzibą w Krupskim Młynie, 42-693, ul. Główna 5 odpowiadającą za opracowanie „Planu Gospodarki Niskoemisyjnej Gminy Czechowice-Dziedzice".

Loga

Opracowanie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Czechowice-Dziedzice zostało dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

SR/UM, PM