Piątek, 26.04.2024
Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Targi BIZNES EXPO. W ramach Europejskiego Kongresu MŚP
29-09-2015

W dniach 12-14 października Katowice staną się Europejską Stolicą MŚP, stanowiąc platformę dyskusji przedstawicieli najważniejszego sektora polskiej gospodarki, instytucji otoczenia biznesu, samorządów gospodarczych i terytorialnych, przedstawicieli polskiego rządu, gości zagranicznych oraz najważniejszych postaci świata biznesu, nauki i polityki.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się już po raz piąty. Tym razem miejscem spotkań będzie Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. Kongresowi towarzyszyć będą Targi BIZNES EXPO. Samorządowym Partnerem Wspierającym Kongres jest Gmina Czechowice-Dziedzice.

V Targi Usług i Produktów dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw BIZNES EXPO to wydarzenie towarzyszące Europejskiemu Kongresowi MŚP. Targi to dynamiczna platforma spotkań wielu branż i zarazem jedyne w Polsce spotkanie środowisk kluczowych dla rozwoju współczesnego biznesu na tak dużą skalę. W ciągu trzech dni targowych uczestnicy otrzymają ogromną dawkę inspirujących debat, prezentacji, praktycznej wiedzy, zabawy i konkretnych korzyści biznesowych. W tym samym czasie i pod jednym dachem biznes w teorii i praktyce odsłoni swe tajemnice tworząc jednocześnie atmosferę sprzyjającą powstawaniu nowoczesnych, inteligentnych rozwiązań dla gospodarki. Każdego dnia targowego czeka na gości:

• ciekawa oferta usług i produktów, w tym gości z zagranicy,
  • otwarta prezentacja produktowa specjalistów wielu branż,
  • różnorodne warsztaty tematyczne,
  • turniej strategicznej gry biznesowej połączony z nauką przedsiębiorczości,
  • spotkania ze sztandarowymi postaciami świata biznesu.

Po raz kolejny otworzy swe podwoje Targowa Wyspa Wiedzy, gdzie zasiądą specjaliści i praktycy z istotnych dla przedsiębiorcy dziedzin, aby udzielać bezpłatnych porad wszystkim zainteresowanym. Z myślą o wchodzących na rynek pracy organizujemy Wyspę dla Studenta, stworzoną wraz z organizacjami studenckimi i światem biznesu, jako strefa:

• wzajemnej wymiany ofert,
  • prezentacji ofert pracy, stażu i praktyk,
  • otwartych, certyfikowanych szkoleń,
  • doradcza,
  • speed interview.

Co roku zarówno Kongres jak i Targi odwiedza kilka tysięcy profesjonalnych odbiorców, na których czeka oferta kilkudziesięciu wystawców. Reasumując, Targi BIZNES EXPO to w połączeniu z EKMŚP trzy dni niezwykle ciekawych, dynamicznych wydarzeń, wartych zainteresowania.

RIG/ŁP