Sobota, 27.04.2024

Turniej siatkówki w Czechowicach-Dziedzicach
23-09-2015
23-09-2015

W ramach współpracy z Siatkarskimi Ośrodkami Szkolnymi, Gimnazjum Publiczne nr 2 w Czechowicach–Dziedzicach, wraz z Miejskim Klubem Sportowym, zorganizowało turniej siatkówki.

Impreza pod patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta odbyła się w sobotę 19 września.

Na hali GP 2 nasi siatkarze zmierzyli się z rówieśnikami z Kęt, Andrychowa oraz Rzeszowa. Grano systemem każdy z każdym, 3 sety - za każdy set drużyna dostawała punkt.

• I miejsce Siatkarski Ośrodek Szkolny Gimnazjum Publiczne nr 7 w Rzeszowie - 8 pkt.
  • II miejsce Gimnazjum Publiczne nr 2 w Czechowicach–Dziedzicach - 7 pkt.
  • III miejsce Siatkarski Ośrodek Szkolny Gimnazjum Publiczne nr 1 w Andrychowie - 2 pkt.
  • IV miejsce Siatkarski Ośrodek Szkolny Gimnazjum Publiczne nr 2 w Kętach - 1 pkt.

Nasi siatkarze mogli zmierzyć się z rówieśnikami, sprawdzić poziom swoich umiejętności, poznać nowych kolegów, ale przede wszystkim spędzić sobotę na sportowo, z siatkówką w tle.

- Turniej zakończyliśmy zadowoleni i uśmiechnięci i mamy nadzieję wpisać go na stałe do kalendarza imprez sportowych. Zapraszamy już za rok, na II turniej o puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic – mówi trenerka naszych siatkarzy Agata Krywult, nauczycielka WF w GP nr 2.

Skład drużyny: Makowski Tomasz, Jan Machalica, Szymon Nowak, Kasprzyk Jakub, Budny Mikołaj, Bielecki Bartosz, Laszczak Jakub, Kurczyk Kamil, Koziński Marcel, Samek Adrian, Sawkiewicz Wojciech, Tonderski Maciej, Duźniak Bartosz.

Trenerzy: Agata Krywult, Łukasz Stawowski

Sędziowie: Włodzimierz Włodyka, Piotr Koperski.

GP nr 2/ŁP