Czwartek, 16.05.2024
Imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

Rusza budowa ronda w centrum miasta. Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia w ruchu
02-07-2015

W poniedziałek 6 lipca rozpoczną się główne prace związane z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Niepodległości, Mickiewicza i Kołłątaja w Czechowicach-Dziedzicach. Dla kierowców, ale również i pieszych, oznacza to utrudnienia w ruchu.

Związane z budową ronda prace przygotowawcze trwają już od dobrych kilku tygodni. Ich dotychczasowy zakres sprawiał, że nie wymagały one wprowadzenia ograniczeń w ruchu. To zmieni się w poniedziałek 6 lipca. Wykonawca zadania, czyli Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. z Gliwic zawiadamia, że tego dnia, od godziny 9.00, na przebudowywanym skrzyżowaniu planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu.

Uczestnicy ruchu drogowego, a zwłaszcza kierowcy, muszą się liczyć z utrudnieniami. O czasowych zamknięciach przejazdu, zwężeniach i wyłączeniach pasów ruchu oraz objazdach, będziemy informowali na bieżąco. O szczegółach dotyczących budowy nowego ronda przeczytasz tutaj.