Czwartek, 16.05.2024
Imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

eSports w Czechowicach-Dziedzicach. Nowość w ofercie MDK-u
02-07-2015

„eSports in Cinema” to transmisje najważniejszych rozgrywek mistrzowskich w różnego rodzaju grach komputerowych. Sport elektroniczny będzie można oglądać na żywo w kilkunastu miastach Polski – obecnie już ponad 1.400 kin na świecie za pomocą satelity okołoziemskiego transmituje najbardziej ekscytujące turnieje z udziałem światowych mistrzów. Wszystko w jakości obrazu HD i dźwięku DD Surround. Pierwszy event LIVE już 28 lipca.

Seria „eSports in Cinema” rozpocznie się 28.07 premierą filmu dokumentalnego „ALL WORK ALL PLAY: The Pursuit of eSports Glory” („WSZYSTKO GRA. Pasja i chwała sportu elektronicznego”), którego autorem będzie uznany filmowiec Patrick Creadon (Intel® Extreme Masters). Wywiadu udzieli m.in. Polak Michał „Carmac” Blicharz, dyrektor zarządzający Pro Gaming w Turtle Entertainment. Po filmie nastąpi rozgrywka na żywo z udziałem topowych graczy i znanych osobistości ze świata sportu elektronicznego. Całość będzie transmitowana ze studia w Kolonii, z udziałem kibiców. W programie również niespodzianki dla entuzjastów eSportu.

A to wszystko w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach 28 lipca, o godzinie 20.00. Bilety do nabycia w sekretariacie MDK, cena 30 zł. Zapraszamy!

MDK/ŁP