Czwartek, 16.05.2024
Imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

Piłkarze z Mazowsza zwycięzcami turnieju rozgrywanego w Czechowicach-Dziedzicach
09-07-2015

W minioną niedzielę (5 lipca) na stadionie MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się mecze o trzecie i pierwsze miejsce Turnieju im. Włodzimierza Smolarka, który uznawany jest za Mistrzostwa Polski w kategorii wiekowej rocznika 2001.

Z końcowego triumfu cieszyli się młodzi piłkarze reprezentujący Mazowiecki ZPN, którzy w finałowym pojedynku pokonali 2:0 (0:0) rówieśników z Dolnośląskiego ZPN. W spotkaniu o brązowy medal skromną wygraną 1:0 (0:0) odnieśli zawodnicy Pomorskiego ZPN toczący rywalizację z ekipą Łódzkiego ZPN.

Zwycięzcy otrzymali puchary i medale z rąk Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta, jego zastępcy Macieja Kołoczka oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach Damiana Żelaznego.

Szczegółowe wyniki i fotorelację z zawodów znajdziesz tutaj.