Niedziela, 28.04.2024

VIII Familiada Siatkarska Osiedla Tomaszówka 2015
17-09-2015
17-09-2015

W sobotę, 12 września br., w słoneczne sobotnie popołudnie odbyła się VIII Familiada Siatkarska. Na terenie boiska przy ulicy Ślepej w zawodach  brało udział 6 drużyn: Temer, Soczki, Patrioci, Gawron i Skowronki, Emeryci, Zapałki  oraz mieszkańcy osiedla Tomaszówka, którzy czynnie dopingowali wszystkie drużyny.

Po sportowych zmaganiach zwyciężyła drużyna Soczki, drugie miejsce zajęła drużyna Zapałki,  trzecie miejsce zajęła drużyna Temer, natomiast czwarte miejsce zdobyła drużyna Patrioci, piąte drużyna Gawron i Skowronki a szóste drużyna Emeryci.

Drużyny zostały nagrodzone medalami i piłkami do siatkówki.

Główną nagrodę tegorocznej VIII Familiady Siatkarskiej zdobyła drużyna Soczki.

Przewodniczący Osiedla Tomaszówka Janusz Uszok wręczył puchar przechodni.

Drużyna Temer zwycięzca ubiegłorocznej Familiady otrzymała pamiątkowy puchar z rąk Burmistrza Mariana Błachuta.

W imprezie rodzinnej wzięło udział około 70 osób. Uczestnicy Familiady Siatkarskiej spędzili miłe sobotnie popołudnie, posilając się gorącymi posiłkami, słodyczami i napojami .

Zarząd osiedla „TOMASZÓWKA” serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom, zawodnikom oraz mieszkańcom Osiedla za wspaniałą zabawę a szczególne podziękowania dla Dariusza Janko za świetną oprawę sportową imprezy, oraz za przygotowanie boiska i otoczenia, którym zarządza –AZK. Zapraszamy serdecznie wszystkich za rok do wspólnej zabawy.

Zarząd Osiedla Tomaszówka, PM