Czwartek, 02.05.2024
Imieniny: Longiny, Toli, Zygmunta

Wigilia w Świetlicy „Zatoka”
18-01-2016
18-01-2016

23 grudnia 2015 roku na spotkaniu wigilijnym w naszej Świetlicy dzieci, wychowawcy i wolontariusze przyjmowali znamienitych gości: Zastępcę Burmistrza Czechowic-Dziedzic Macieja Kołoczka, Przewodniczącego Rady Miejskiej Damiana Żelaznego, Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Bartłomieja Fajfra, przewodniczącą Komisji Polityki Społecznej Magdalenę Kubik oraz przedstawicieli Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa. Szanowni goście obejrzeli przygotowane przez dzieci jasełka, wzięli udział w składaniu życzeń z tradycyjnym łamaniem opłatka.

Następnie goście ze Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa obdarowali dzieci świątecznymi podarunkami. Rozradowane dzieci i wszyscy zebrani zasiedli do wigilijnej wieczerzy, na której nie zabrakło tradycyjnych potraw. Po poczęstunku, w miłej, świątecznej atmosferze długo kolędowaliśmy. Na gitarze akompaniował sam Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za obecność, życzliwość a członkom Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa za podarunki.

OPS, PM