Wtorek, 23.04.2024

Ekumeniczne Kolędowanie. Festiwal w Zabrzegu
18-01-2016
18-01-2016

Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisław Szwed oraz senator RP Andrzej Kamiński byli gośćmi Ekumenicznego Festiwalu Kolęd, który odbył się w miniony weekend w kościele pw. Św. Józefa w Zabrzegu.

Festiwal, nad którym patronat objął Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, to wydarzenie o charakterze ewangelizacyjnym, ekumenicznym, artystycznym i kulturalnym. W konkursie mógł wystartować każdy, chcący śpiewem podzielić się z innymi radością płynącą z Bożego Narodzenia. W kategorii Zespoły zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Burmistrza Czechowic-Dziedzic.

1. Justyna Adamus i zespół Rocker Soul z Zabrzega

2. Kontrasty z MDK w Komorowicach

3. Zespół Ogniska Muzycznego z Zabrzega

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!