Wtorek, 23.04.2024
Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Tarokach. Zapraszamy w sobotę 8 października
28-09-2016

W sobotę 8 października zapraszamy na XI Międzynarodowe Mistrzostwa Czechowic-Dziedzic w Tarokach.

Impreza odbędzie się pod patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta.

XI Międzynarodowe Mistrzostwa Czechowic-Dziedzic w Tarokach przeprowadzone zostaną w budynku OSP „Lipowiec” przy ulicy Zamkowej 74. Zawody rozpoczną się o godzinie 9.15 i potrwają do 16.15.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są pod telefonem: 603 229 289.

Zapraszamy!