Czwartek, 18.04.2024
Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Zdaniem Seniorów. Wyniki badania ankietowego
23-02-2018

W lutym br. zostało zakończone opracowanie badania ankietowego pt. „Zdaniem Seniorów” - mającego zobrazować opinie i poglądy środowiska senioralnego na szereg aspektów codziennego życia w naszym mieście i sołectwach, a w przyszłości stanowić przyczynek do opracowania założeń polityki senioralnej w gminie.

Przy aktywnym udziale Przewodniczących Zarządów wszystkich 9 osiedli oraz Sołtysów 3 sołectw, rozprowadzono 192 ankiet, spośród których 181 zostało wypełnionych i zwróconych, stając się podstawą do opracowania zbiorczych wyników publikowanych w załączniku obok .

W formie broszury opracowanie będzie dostępne również w Kąciku Seniora, w czytelni ogólnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami opracowania.

GRS, ŁP