Czwartek, 09.05.2024
Imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola

10 września - Rodzinny Piknik Rowerowy w "Lasku"!
06-09-2017

10 września br. odbędzie się druga część imprezy przeniesionej z dnia 3 września, czyli Pikniku dla wszystkich mieszkańców. Piknik odbędzie się w Parku Miejskim przy ul. H. Sienkiewicza w godz. 11-18. Od godziny 11, otwarte będzie miasteczko rowerowe w którym będą prowadzone gry, zabawy oraz konkursy. O 13:30 swoją strefę stretchingu otworzy Maja Konarska.

O godzinie 14 przed sceną rozpocznie się pierwszy z trzech pokazów Bike Trial Show. Następnie na scenie przywitamy zespół Audio Cases, który umili czas uczestnikom Pikniku. Ok. godz. 15 zostaną przeprowadzone konkursy przez Rowerową Akademię Juniora. Po zakończeniu konkursów drugi raz wystąpi zespół Audio Cases. Od 16:30 do 18 o atrakcje ponownie zadba Rowerowa Akademia Juniora w postaci pokazów Bike Trial Show oraz zabaw i konkursów.

Zespół Audio Cases gra na rzecz Stowarzyszenia Widzę Inaczej. Podczas koncertu odbędzie się zbiórka publiczna. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na zakup tandemu – roweru, który Stowarzyszenie będzie bezpłatnie udostępniało osobom z dysfunkcją wzroku. Hojni darczyńcy mogą liczyć na upominek w postaci płyty Audio Cases.Sponsorem wydania płyty jest Piekarnia-Cukiernia Tysia z Bestwiny.

Serdecznie zapraszamy!

MOSiR, PM