Środa, 08.05.2024
Imieniny: Kornela, Lizy, Stanisława

Turniej piłki nożnej w Zabrzegu. Pod patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic
07-09-2017

W sobotę 16 września br. odbędzie się Turniej piłkarski dzieci w Zabrzegu. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

Organizowane już po raz trzeci zawody rozegrane zostaną na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Stadionowej 30 w Zabrzegu. W turnieju brać będą udział dzieci z rocznika 2006/2007 oraz 2008 i młodsi.

W ramach patronatu Burmistrz Czechowic-Dziedzic ufundował medale, dyplomy oraz nagrody. Organizatorami turnieju są klub sportowy LKS Sokół Zabrzeg oraz Krzysztof Jarczok, Radny Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach.

Regulamin zawodów w załączniku.

Zapraszamy!