Piątek, 17.05.2024
Imieniny: Brunony, Sławomira, Wery

Nowi dyrektorzy placówek oświatowych
06-06-2019

18-19 kwietnia br. przeprowadzono konkursy na dyrektorów jedenastu gminnych placówek oświatowych. 30 maja br. Burmistrz Marian Błachut – w obecności I Zastępcy Burmistrza Macieja Kołoczka i dyrektora Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych Mirosława Olka – wręczył powierzenia funkcji dyrektorów dla jedenastu przedszkoli i szkół.

Nowi powołani dyrektorzy to Danuta Łuszczak (Szkoła Podstawowa nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach – ul. Lipowska 26), Katarzyna Kieloch (Szkoła Podstawowa nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach – ul. Łukasiewicza 37), Marta Porębska (Szkoła Podstawowa nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach – ul. Targowa 6), Bogusława Wrzoł (Szkoła Podstawowa nr 1 w Ligocie – ul. Bielska 17), Adrianna Czylok (Szkoła Podstawowa nr 2 w Ligocie – ul. Miliardowicka 46), Jadwiga Wizner (Szkoła Podstawowa nr 3 w Ligocie – ul. Bory 2), Alicja Puzoń (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach – ul. Polna 33), Barbara Parchańska (Szkoła Podstawowa w Zabrzegu – ul. K. Pytla 1), Katarzyna Kubś (Przedszkole Publiczne nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach – ul. ks. Piotra Skargi 4), Iwona Rąpel-Nowak (Przedszkole Publiczne nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach – ul. Szwajcarska Dolina 24) i Monika Cygan (Przedszkole Publiczne w Ligocie – ul. Przedszkolna 10).

W tym samym dniu burmistrz podziękował czterem dyrektorom szkół, którzy wraz z końcem najbliższych wakacji zakończą pełnienie swojej funkcji, za pracę na rzecz wychowania i kształcenia dzieci - podziękowania otrzymali: Wojciech Mik – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach, Alicja Mizera – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach, Bożena Dyrda – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Ligocie oraz Dorota Nasuta – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Ligocie.

ZOPO, PM