Czwartek, 02.05.2024
Imieniny: Longiny, Toli, Zygmunta

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach przywraca bezpośrednią obsługę mieszkańców
25-05-2020

Od dnia 25 maja br. Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach przywrócił bezpośrednią obsługę mieszkańców.

Ze względu na trudną sytuację epidemiczną w województwie i konieczność zachowania obowiązujących w związku ze stanem epidemii przepisów, w jednym pomieszczeniu może przebywać tylko jedna osoba na jedno stanowisko obsługi.

Dlatego przyjmowanie stron w Urzędzie Miejskim następuje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym, lub za pośrednictwem e-mail.

Kontak z poszczególnymi wydziałami i biurami znajdziesz tutaj.

Apelujemy do mieszkańców, by mimo wznowienia bezpośredniej obsługi, w miarę możliwości do niezbędnego minimum ograniczyli wizyty w budynku Urzędu Miejskiego oraz – jeśli to możliwe – nadal dokonywali płatności na rzecz gminy za pośrednictwem bankowości elektronicznej oraz korzystali z alternatywnych form komunikacji z urzędem – ePUAP, e-mail, telefony, korespondencja tradycyjna.

Numer Rachunku Bankowego: Bank PKO BP S.A. Oddział Bielsko-Biała 68 10201390 0000 68 02 0024 9680

Mieszkańcy, którzy z rozmaitych powodów mają potrzebę osobistego pojawienia się w Urzędzie muszą pamiętać o nadal obowiązujących ogólnych obostrzeniach sanitarnych, takich jak konieczność noszenia maseczek i zachowywania bezpiecznej odległości pomiędzy osobami.

Uwaga! Mimo wznowienia bezpośredniej obsługi mieszkańców podania nadal można składać w skrzynce podawczej, wystawionej w holu Urzędu Miejskiego  - wejście przy placu Jana Pawła II 1.

Przypominamy, że w związku z zagrożeniem koronawirusem, w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach wdrożone zostały działania mające na celu ograniczanie rozprzestrzenia się koronawirusa, polegające na regularnej dezynfekcji klamek i pomieszczeń specjalistycznymi środkami.

Szanowni Państwo!

Licząc na Państwa zrozumienie, przepraszamy za wszelkie niedogodności i utrudnienia. O wszelkich zmianach będziemy informowali za pośrednictwem strony internetowej: www.czechowice-dziedzice.pl

OR/UM, ŁP