Czwartek, 02.05.2024
Imieniny: Longiny, Toli, Zygmunta

Gimnazjaliści wyróżnieni przez Śląskiego Kuratora Oświaty
15-04-2016

Tuż przed egzaminami gimnazjalnymi co roku w kwietniu odbywa się Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów gimnazjów.

W tym roku szkolnym kurator Ewa Bauer wręczyła zaświadczenia i listy gratulacyjne także zdolnym uczniom z naszej gminy, którzy uzyskali tytuł laureata.

Wyróżnieni uczniowie to:

Tomasz Zuber - Katolickie Gimnazjum w Czechowicach-Dziedzicach - dwukrotny laureat z biologii i historii - opiekunowie: z biologii Beata Biernot, z historii Zofia Barzyk;

Jakub Szymański - Gimnazjum Publiczne nr 2 im. Janusza Kusocińskiego w Czechowicach- =Dziedzicach – laureat z matematyki - opiekun Ewa Niemczyk;

Jakub Tyborowski - Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ligocie  - laureat z chemii – opiekun Joanna Ryfczyńska-Moc;

Joanna Tomasiewicz - Katolickie Gimnazjum w Czechowicach- Dziedzicach - laureatka z języka polskiego -opiekun Anna Tomanek-Puda;

Wacław Dudziak - Katolickie Gimnazjum w Czechowicach- Dziedzicach - laureat z historii - opiekun Zofia Barzyk.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom osiągnięć i życzymy dalszego rozwijania pasji naukowych.

Gimnazjum Katolickie, PM