Czwartek, 02.05.2024

Kolejne Starcie w Strefie Mega Mocy. Siłaczki i siłacze na Placu Jana Pawła II
18-04-2016
18-04-2016

W sobotę 16 kwietnia „Pociąg do Stacji Forma” - autorski projekt Elżbiety Zarębskiej - zatrzymał się na Placu Jana Pawła II w Czechowicach-Dziedzicach. W „Strefie Mega Mocy” walczono o Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic dla Najsilniejszej i Najsilniejszego.

Organizatorem zawodów była Elżbieta Zarębska. Współorganizatorzy to: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach oraz Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach. Sędzią głównym zawodów był Grzegorz Leski, a wsparcia sędziowskiego udzielił Damian Kulig - wielokrotny mistrz Polski i Europy.

- Dziękuję wszystkim zawodniczkom i zawodnikom biorącym udział we wczorajszym Starciu w „Strefie Mega Mocy”. Szczególne podziękowania kieruję do Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach oraz do Urzędu Miejskiego, za dużą pomoc w organizacji imprezy. Straży pożarnej dziękuję za udostępnienie nam samochodu, zaś sędziom za opiekę sędziowską nad zawodami – mówi Elżbieta Zarębska.

Wyniki:

• Najsilniejsza czechowiczanka - Agnieszka Kurczyk
  • Najsilniejszy czechowiczanin - Stefan Pastuszka

Kategoria kobiety open :

• I miejsce - Aneta Szot
  • II miejsce - Agnieszka Kurczyk
  • III miejsce - Jagoda Kurczyk

Kategoria junior open :

• I miejsce - Filip Maślanka
  • II miejsce - Kamil Władarz
  • III miejsce - Kamil Mazur

Kategoria do 85 kg :