Poniedziałek, 29.04.2024
Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

IX Familiada Siatkarska Osiedla „Tomaszówka”
14-09-2016
14-09-2016

W słoneczne, sobotnie popołudnie 10 września, odbyła się IX Familiada Siatkarska pod patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta.

Na terenie boiska przy ulicy Ślepej w zawodach brało udział 8 drużyn: Papugi, Soczki, Pokemony, Koguty, Super-Stars, 4 Bikes, Ibliy Power, Zapałki oraz mieszkańcy osiedla Tomaszówka, którzy gorąco dopingowali wszystkie drużyny.

W sportowych zmaganiach zwyciężyła drużyna 4 Bikes, drugie miejsce zajęła drużyna Soczki, trzecie miejsce zajęła drużyna Pokemony, natomiast czwarte miejsce zdobyła drużyna Koguty.

Drużyny zostały nagrodzone medalami i koszulkami promującymi miasto Czechowice-Dziedzice. Przewodniczący Osiedla „Tomaszówka” Janusz Uszok wręczył puchar przechodni drużynie 4 Bikes. Drużyna Soczków, zwycięzca ubiegłorocznej Familiady, otrzymała pamiątkowy puchar.

W imprezie rodzinnej wzięło udział około 75 osób. Uczestnicy Familiady Siatkarskiej miło spędzili sobotnie popołudnie. Organizatorzy przygotowali dla nich gorące posiłki, słodycze i napoje .

Zarząd Osiedla „Tomaszówka” serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom, zawodnikom oraz mieszkańcom Osiedla za wspaniałą zabawę.

- Szczególne podziękowania należą się Panu Dariuszowi Janko, za świetną oprawę sportową imprezy oraz Tadeuszowi i Grzegorzowi Bergerom, za profesjonalne sędziowanie. Za przygotowanie obiektu dziękujemy zaś zarządcy terenu - jednostce AZK – mówi Janusz Uszok Przewodniczący Osiedla „Tomaszówka” – Już dzisiaj zapraszamy serdecznie wszystkich do wspólnej zabawy za rok, w jubileuszowej, X Familiadzie Siatkarskiej.

ZO „Tomaszówka”, ŁP