Piątek, 26.04.2024
Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Na Północy będzie jazda! Zawody na hulajnogach...
Załączniki:
23-05-2014

Pod patronatem Gminy Czechowice-Dziedzice odbędą się w sobotę 31 maja zawody hulajnogowe „Gryzzly Scooter Contest”. Początek imprezy o 10.30, w Parku przy Osiedlu Północ w Czechowicach-Dziedzicach.

Zawody zostaną rozegrane po przeprowadzeniu trwającej 30 minuty rozgrzewki. Zawodnicy wystartują w dwóch grupach: amatorzy /średniozaawansowani i zaawansowani. Zawodnicy sami wybiorą grupę, w której wystartują. Zaprezentują się w minutowych i dwuminutowych przejazdach. Sędziowie będą oceniali umiejętności zawodników, skalę trudności wykonywanych ewolucji oraz styl przejazdu.

Organizatorzy zapewniają, że jada będzie ostra, ale bezpieczne. Gwarantują przy tym świetną zabawę, dobrą muzykę, emocje i nagrody dla najlepszych zawodników.

Plakat zawodów w załączniku.