Piątek, 19.04.2024
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Wystawa wraz z konkursem modelarskim w GP nr 1
30-05-2014

11 czerwca br. w Gimnazjum Publicznym nr 1 odbędzie się wystawa modeli: „Historia plastikiem pisana”. Wystawa połączona jest z konkursem modelarskim objętym patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic. Konkurs adresowany jest dla wszystkich uczniów z terenu naszej gminy i ma na celu przede wszystkim docenienie wkładu pracy i wiedzy małych pasjonatów, którzy nie poddali się wszechogarniającej modzie na komputerowe zniewolenie i potrafią spędzać czas także nad własnoręcznie wykonywanymi replikami oręża, ale także rozwijanie zainteresowań najnowszą historią, rozbudzanie pasji, przypomnienie i kontynuacja tradycji oręża polskiego, rozwijanie zainteresowań sprzętem i militariami z okresu II wojny światowej oraz propagowanie zainteresowania modelarstwem.

Konkurs modelarski rozpocznie się o godzinie 12.00.

Wszystkich zainteresowanych modelarzy zapraszamy do udziału w konkursie. Zapisy do 09 czerwca br. w sekretariacie GP nr 1 do godz. 15.00